foto spt 3 12

05 18 kasiukaimmJonavos kultūros centre gegužės 11–13 dienomis vyko Janinos Miščiukaitės meno mokyklos Teatro, Choreografijos ir Muzikos skyriaus ugdytinių pastatyto spektaklio „Hortonas ir kasiukai“ premjeriniai pasirodymai. Spektaklyje vaidino per 120 Meno mokyklos vaikų. Juos ruošė režisierius Andrius Kurienis, teatro mokytoja Živilė Martinaitienė, choreografijos mokytojos Vaiva Adriulevičienė, Živilė Antanavičienė, Daiva Aleksynienė, solinio dainavimo mokytoja Živilė Lamauskienė, ansamblio vadovė Dalia Asadauskaitė, džiunglių scenografiją kūrė dailininkė Edita Januškevičienė.
Premjera suteikė daug gerų emocijų ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir negalią turintiems rajono vaikams, karo pabėgėliams iš Ukrainos, kitiems jonaviečiams, žiūrėjusiems ugdytinių pastatytą spektaklį, savo tema paliečiantį pačias giliausias žmogaus sielos gelmes.

Pagrindinis pjesės personažas dramblys Hortonas (Teatro skyriaus ugdytinis Edgaras Vdovenko) yra vienintelis džiunglių gyventojas, galintis girdėti kasiukus, Kasvilio gyventojus, sukūrusius civilizaciją paprasčiausioje dulkėje. Niekas nevertina šių mažų padarėlių ir tyčiojasi iš geraširdžio dramblio, siekiančio įrodyti jų buvimą. Spektaklis verčia susimąstyti ir paanalizuoti šiandienos situaciją, kai Mažo nuomonė negirdima, o save laikantis Dideliu jaučiasi esąs visagalis.

B. Platkauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
3
4
5
7
11
12
13
16
Data : 2023-03-16
17
18
19
25
26
31

Renginių registracija

Projektai