Lapkričio 23 d. Jonavos rajono savivaldybės „Lyderių laiko3“ pokyčių projekto tvarumo palaikymo komandos ir rajono matematikos mokytojų metodinio būrelio atstovės dalyvavo stažuotėje „Kolegialus mokymasis pamokos sėkmei“. Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė pristatė skyriaus veiklą, pasidalino patirtimi įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės „Lyderių laiko 3“ projektą ir užtikrinant jo idėjų tvarumą, pasidžiaugė mokyklų vadovų įsitraukimu į projekto įgyvendinimą,  suaktyvėjusiu ugdymo įstaigų bendradarbiavimu.

Kaip didžiausias projekto sėkmes, paminėjo  „Mokytojų akademijos“ veiklą,  mokymąsi vieniems iš kitų, dalinimąsi idėjomis ir tikslingą mokytojų bendradarbiavimą planuojant ir organizuojant šiuolaikišką, mokiniams patrauklią matematikos pamoką.

Stažuotėje dalyvavusios Radviliškio rajono matematikos mokytojos dalinosi įžvalgomis apie refleksijos svarbą, būtinybę kartu su mokiniais aptarti mokymosi sėkmes ir nesėkmes, o su kolegomis – pamokos organizavimo ypatumus. Mokytojos akcentavo, kad šiuolaikiniams mokiniams būtina sudaryti galimybes pamokoje išbandyti kuo daugiau įdomesnių, aktyvių patyriminio mokymosi metodų, skaitmeninių mokymosi aplinkų ir būdų.


Stažuotę apibendrinant susitarta su Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriumi bendradarbiauti ir toliau, o matematikos mokytojos pakviestos savo darbo patirtimi pasidalinti su Jonavos rajono matematikos mokytojomis.

Projekto „Lyderių laikas 3“ Jonavos rajono savivaldybės projekto tvarumo palaikymo komandos vadovė Gražina Gečienė

Renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
4
5
9
11
12
18
19
20
21
23
24
25
26
27
29
30
31

Projektai