2023-05-05

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena, tad Jonavos rajono mokytojų klubo narės nutarė balandžio mėnesį skirti didesnį dėmesį pamokoms, kuriose įgyvendinamas fizinio ugdymo ir gyvenimo įgūdžių turinys.

Pamokas vedė Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos fizinio ugdymo mokytoja Gražina Pranckevičienė. Pradinių klasių mokiniai aiškinosi ir diskutavo apie širdies veiklą, žaisdami žaidimus grupėje ir individualiai stebėjo savo organizmo pokyčius fizinio krūvio metu, lygino ir grafiškai vaizdavo širdies susitraukimo ir organizmo reakcijos pokyčius, įvardino reikšmingus organizmo pokyčius fizinio krūvio metu. Kitose pamokose mokiniai dirbdami individualiai ir grupėse dalyvavo vikrumo ir greitumo estafetėse, kurių metu pasikartojo, ką žino apie kelio ženklus.

Integruotose fizinio ugdymo ir pasaulio pažinimo pamokose dalyvavo Jonavos „Panerio“ pradinės, Jonavos pradinės, „Lietavos“ pagrindinės, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai.

Mokytojos dėkojo kolegei Gražinai už įdomias ir naudingas kitokiose erdvėse ir kitaip vestas integruotas pamokas. Džiugu ir vertinga, kai mokytojai bendradarbiauja, dalinasi žiniomis ir patirtimi.

ŠPT informacija

Renginiai

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
9
13
15
16
22
23
24
28
29
30

Renginių registracija

Projektai