foto spt 3 12

Trakai2022-06-16

Birželio 14-15 dienomis Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacija organizavo konferenciją „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo institucijų kaitos veiksniai ir kryptys“, kurios dalyviai buvo Lietuvos švietimo centrų, švietimo pagalbos tarnybų, švietimo paslaugų centrų, švietimo pažangos centrų atstovai.
Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos prezidentė Vitalija Bujanauskienė pasveikino konferencijos dalyvius ir koordinavo konferencijos veiklą. Pranešimus skaitė Ilona Valavičienė, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Pedagogų skyriaus vyriausioji specialistė (pranešimas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimas: reglamentavimas ir numatomi pokyčiai“), Snieguolė Vaičekauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros Stebėsenos ir vertinimo departamento vertinimo skyriaus vedėja (pranešimas „Mokytojų profesinio tobulėjimo aspektas švietimo įstaigų išorinio vertinimo panoramoje“), Liucija Jasiukevičienė, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Pedagogų skyriaus vyriausioji specialistė (pranešimas „Mokytojų karjeros modelis. Jo sąsajos su pedagogų kvalifikacijos tobulinimo institucijų veikla“).


Konferencijos metu dalyviai buvo supažindinti su naujovėmis, kurios bus teikiamos įgyvendinti LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai ir Nacionalinei švietimo agentūrai. Vyko diskusijos bei kūrybinės dirbtuvės. Komandinio darbo metu buvo ieškoma geriausių sprendimų, kurie padėtų tobulinti švietimo pagalbą teikiančių centrų veiklą. Buvo diskutuojama, kaip švietimo centrų veiklos vertinimas gali užtikrinti pedagogų kvalifikacijos tobulinimo paslaugų kokybę.
Konferencijoje dalyvavo ir patirties sėmėsi Jonavos rajono švietimo pagalbos tarnybos Mokytojų švietimo skyriaus vedėja Loreta Bizokienė ir metodininkė Giedrė Kalibatienė.

Jonavos ŠPT informacija

Renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
3
4
8
11
12
13
14
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginių registracija

Projektai